Czym powinny się charakteryzować dobre kulki gejszy?

Jakie powinny być kulki waginalne?

Przed wyborem kulek gejszy, należy sprawdzić ich kilka newralgicznych cech.

Od tego zależy, czy będziesz zadowolona z zakupu.

 • Gdy rozważasz kupno kulek, sprawdź z czego są zrobione. Tworzywo nie ma prawa budzić wątpliwości – powinno być bezpieczne i bezzapachowe. Nie chciałabyś chyba włożyć w Twoje najintymniejsze miejsce czegoś, co wywoła reakcję alergiczną, zacznie farbować, lub Cię zrani??  Sprzedawane przez nas kulki Smartballs od Fun Factory wykonane są z trwałego, antyalergicznego elastomeru i silikonu medycznego.
 •  Dowiedz się czy kulki nie są głośne? Czy nie będzie stresować Cię każdy ruch – by tylko nikt nie usłyszał? ? To naprawdę ważne – jakie kuleczki gejszy wydają dźwięki. Smartballs są bardzo cichutkie. Mam porównanie – prowadząc przez 6 lat butik DlaDwojga.pl, poznałam naprawdę wiele kulek!
 •  Kolejny ważny punkt: sznureczek. Po pierwsze kulki muszą być jakoś połączone. Po drugie przyda Ci się sznureczek – do wygodnego wyjęcia. Zatem sprawdź: z czego został zrobiony sznurek wybranych przez Ciebie kulek? Czy łatwo go umyjesz, czy może powinnaś obawiać się, że stanie się miejscem rozwoju bakterii?W kulkach Smartballs sznureczek wykonano z silikonu medycznego, jest wytrzymały i łatwy do umycia. Zatem bez obaw.
 • Pewnie zastanawiasz się: czy łatwo włożyć kulki? Różnie z tym bywa, zwłaszcza u osób mniej doświadczonych, dlatego ma znaczenie jakie kulki dopochwowe wybierzesz. Sprawdź zatem, czy w kulkach których zakup rozważasz, pomyślano o ergonomicznym kształcie? W Smartballs, kulka zewnętrzna, ma specjalne wgłębienie na palec. Pomoże Ci to w wygodnej aplikacji – spójrz na zdjęcie poniżej. Do tego, pierwsza kulka  – jest węższa. To również Ci pomoże.jakie kulki waginalne smartballs wybrać?Wgłębienie na palec w smartballs, kulce gejszy
  źródło: smartballs.pl
 • Kolejne ważne zagadnienie: czy Twoje kulki będą łatwe w czyszczeniu i pielęgnacji?

  To istotne – gdyż bardzo głębokie żłobienia – mogą utrudniać czyszczenie.

  Smartballs posiada żłobienia – ale są na tyle płytkie, że nie utrudniają pielęgnacji. To niezwykle ważne dla Twojego zdrowia intymnego. Pamiętaj, od tego jakie kulki waginalne wybierzesz, zależy czy będziesz z nich zadowolona i poprawisz stan swoich mięśni!

 • Czy odczuję uderzenia wewnętrznych kuleczek? Jak to przewidzieć?Choć trudno ocenić Twoje odczucia bez faktycznej próby, możemy Cię zapewnić, że jeśli wewnętrzne kulki (te które są w środku – niewidoczne) byłyby zbyt lekkie – Twoje mięśnie nie odczułyby tych wewnętrznych uderzeń. Innymi słowy mogłabyś włożyć kulki – i nic nie czuć, przy żadnym swoim ruchu.Projektanci Smartballs wzięli pod uwagę ten aspekt – dlatego Smartballs podwójne (Teneo Duo) ważą 86gram. To jest właśnie w sam raz – by Twoje mięśnie odbierały wibracje.jakie wybrać kulki smartballs, aby były skuteczneŹródło: smartballs.pl
 • Oto pytanie, które zadaje sobie większość kobiet aplikujących kulki: czy umocowanie sznureczka jest na pewno dość mocne?Zapewne nie chciałabyś go urwać przy wyciąganiu… Nie chcę sobie nawet wyobrażać jak kłopotliwe byłoby wydłubanie takich kulek!Na szczęście w Smartballs sznureczek jest częścią kulek – został odlany razem z nimi w jednej formie, nie został jakoś dodatkowo„umocowany” – to pozwala czuć się komfortowo!
Mam nadzieję, że wyczerpująco odpowiedziałam na pytanie „jakie kulki gejszy wybrać?”

Jeśli będą to Smartballs – pozostaje Ci jeszcze decyzja jakie Smartballs (pojedyncze czy podwójne) wybrać:

Dla większości kobiet, optymalne będą dwie kulki. Jeśli jednak jesteś bardzo drobnej budowy ciała, masz tyłozgięcie macicy lub obniżoną macicę – lepsza będzie dla Ciebie pojedyncza kuleczka Smartballs Teneo Uno.

Nie jest to regułą tak do końca – znam osoby z tyłozgięciem, które preferują jednak dwie kulki – bo tę jedną „za mało czują”.

Natomiast jeśli spełniasz ten wariant i jesteś początkująca – faktycznie zacznij od Teneo Uno – kulki pojedynczej.

 

   wysyłka w 24h

   produkt polecany przez ginekologów i położne

   produkowane w Europie (w Niemczech)

PREZENT: etui do kulek gejszy

 

UWAGA: BRAK TOWARU – ZAMÓWIENIA NIE SĄ OBECNIE REALIZOWANE

 
Cena: 104 PLN
Teraz tylko: 97 PLN
:

Cena: 81 PLN
:

                  

Sprzedaż na tej witrynie, realizowana jest przez firmę Home Master sp. z o.o. w  z siedzibą w Będzinie, ul. Dębowa 14,  wpisaną pod numerem KRS: 0000529803 do Rejestru Przedsiębiorców,prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego;NIP: 6252450912, regon: 243533981. Produkty sprzedawane są  zgodnie z regulaminem sprzedaży oraz polityką prywatności.

Dbam o jakość usług oraz o Ciebie: moją klientkę. Musisz wiedzieć, że zgodnie z  prawem masz 14 dni na zwrot niechcianego produktu – jeśli z jakichś powodów nie spełni on Twoich oczekiwań. Szczegóły w zakładce http://www.kulkigejszy.com.pl/reklamacje-i-zwroty/

 

Inni wpisali te frazy, aby tutaj trafić::

 • kulki gejszy gdzie kupic
 • kulki waginalne
 • kulki gejszy jakie kupić
 • Kulki gejszy zdjęcia
 • kulki gejszy wizaz
 • kulka gejszy
 • jakie kulki gejszy
 • gdzie kupic kulki gejszy
 • Kulki gejszy dla początkujących
 • kuleczki gejszy zdjecia