Opinie klientek o kulkach gejszy:

Kupiłam kilka miesiecy temu, czekalam z recenzja.
Ćwiczylam kilka razy w tyg po niecałej godzinie. Wiem ,ze powinnam czesciej – ale i tak pomoglo. Mialam dyskomfort po porodzie z poczuciem, ze dolegliwosc „popuszczania” juz blisko – ale wszystko sie poprawiło.
Super. mam poczucie większego panowania nad mięsniami, tak jak kiedyś.
Agnieszka, źródło: DlaDwojga.pl
Już po kilku dniach użytkowania produkt spełnia oczekiwania nas obojga…warto pamiętać że po ich wyjęciu nadal można ćwiczyć…komfortowe, wygodne i w pełni bezpieczne pomogą przełamać odczucie dyskomfortu poporodowego jak również umilą codzienne spacery… :)
marek, źródło: DlaDwojga.pl
Bardzo fajny i przydatny gadżet. Fajny pomysł na prezent. Polecam.
Małgorzata, źródło: DlaDwojga.pl
“po czym poznać? Więcej dzieje się we mnie podczas seksu. Więcej czuję, lepiej czuję. Jeszcze nie jest jak przed laty, ale jestem przekonana, że wiele przede mną. Trochę lat już mam i trzy porody za sobą.”
krystyna z daleka, źródło: wagina.com.pl

Rekomendacje:

Producent Smartballs, czyli firma Fun Factory zostało zaproszone do udziału w Międzynarodowym Kongresie Medycznym za rekomendacją Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego i Profesora Lwa-Starowicza.

Międzynarodowy Kongres Medyczny „Kobieta i Mężczyzna Zdrowie Reprodukcyjne i Seksualne” to jedno z największych wydarzeń w dziedzinie seksuologii w Polsce.

„Mogliśmy sporo się dowiedzieć o tym, co kryje się w umysłach i ciałach Polaków, ale też przekazać to, co wiemy sami na temat zachowań naszych klientów i ich podejścia do miłości. Eksperci docenili nie tylko aspekt erotyczny marki – chwalili kulki Smartballs oraz stymulator prostaty Duke.

Wielkim wydarzeniem Kongresu było rozdanie nagród w Fabryce Trzciny oraz uświetniający wieczór koncert Kory Jackowskiej z zespołem. Mieliśmy ogromną przyjemność poznać Korę osobiście i przekazać jej wyjątkowy zestaw zabawek, na który piosenkarka zareagowała ze zrozumiałą dla nas spontaniczną radością i uśmiechem”

 

Opinia Kory o kulkach gejszy

 

Trening przy pomocy kulek waginalnych Smartballs jest prosty i bardzo efektywny. Już podczas codziennych czynności ruchowych kulki te ćwiczą wrażliwość mięśni wewnętrznych, aktywizują mięśnie oraz wzmacniają dolną część miednicy.
Christine Niersmann, położna

 

   wysyłka w 24h

   produkt polecany przez ginekologów i położne

   produkowane w Europie (w Niemczech)

PREZENT: etui do kulek gejszy

 

UWAGA: BRAK TOWARU – ZAMÓWIENIA NIE SĄ OBECNIE REALIZOWANE

 
Cena: 104 PLN
Teraz tylko: 97 PLN
:

Cena: 81 PLN
:

                  

 

Sprzedaż na tej witrynie, realizowana jest przez firmę Home Master sp. z o.o. w  z siedzibą w Będzinie, ul. Dębowa 14,  wpisaną pod numerem KRS: 0000529803 do Rejestru Przedsiębiorców,prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego;NIP: 6252450912, regon: 243533981. Produkty sprzedawane są  zgodnie z regulaminem sprzedaży oraz polityką prywatności.

Dbam o jakość usług oraz o Ciebie: moją klientkę. Musisz wiedzieć, że zgodnie z  prawem masz 14 dni na zwrot niechcianego produktu – jeśli z jakichś powodów nie spełni on Twoich oczekiwań. Szczegóły w zakładce http://www.kulkigejszy.com.pl/reklamacje-i-zwroty/

 

Tę stronę znajdziesz również na hasła:
kulki gejszy opinie, kuleczki gejszy opinie,  kulki orgazmowe opinie, opinie kuleczki gejszy, opinie kulki gejszy, opinie kulki orgazmowe, opinie o kuleczkach gejszy, opinie o kulkach gejszy, opinie o kulkach orgazmowych

Inni wpisali te frazy, aby tutaj trafić::

  • cena kulek gejszy
  • kuki gejszy
  • kulki geishy opinie
  • kulki gejszy negatywne opinie